Dünyanın en büyük oyun mağazalarından olan Epic Games Store takipçilerini ve sevenlerini memnun etmek amacıyla her hafta belirli içerikleri ücretsiz olarak sunuyor. Ücretsiz içeriklerini 7 gün boyunca mağazasında tutan Epic Games, hangi içeriğin ücretsiz olacağını ve ne zaman olacağını 1 hafta öncesinde takipçilerine duyuruyor.

Sunduğu ücretsiz oyunlarla hem hayran kitlesini artıran hem de kitlesini genişleten Epic Games bu hafta The Textorcist oyununu bedava yapmıştı. Gelecek hafta ise The World Next Door ve Elite Dangerous oyunlarını ücretsiz yapmaya hazırlanıyor.

Steam üzerinde toplamda 91 Türk lirası karşılığında satılan The World Next Door ve Elite Dangerous, şimdiden oyun sevenleri heyecanlandırmış durumda.

Elite Dangerous

Elite Dangerous

Frontier Developments oyun şirketi tarafından geliştirilen Elite Dangerous oyunu 2015 senesinde oyun severlerle buluştu. Steam değerlendirmesinde “çok iyi” oylamasını alan oyun uzay temasıyla dikkat çekiyor. Uzay dünyasında kaos yaşamak isteyenler için üretilen oyunda uzay gemisinin hakimi oluyor ve çeşitli savaşlara katılıyorsunuz.

Elite Dangerous Oynamak İçin Sistem Gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri şunlardır:

– Dört çekirdekli işlemci

– Windows 7/8 64 bit işletim sistemi

– 6 GB RAM

– NVIDIA GTX 470 veya AMD R7 240 ekran kartı

– 25 – 30 GB arası kullanım alanı

Önerilen sistem gereksinimleri şunlardır:

– Windows 8 veya 10 – 64 bit’lik işlemci

– 8 GB RAM

– 25 – 30 GB kullanım alanı

– NVIDIA FTX 770/AMD Radeon R9 280X ekran kartı

The World Next Door

The World Next Door

Rose City Games şirketi tarafından geliştirilen The World Next Door oyunu 2019 senesinde karşımıza çıkan ve çok sevilen oyunlardan. Steam üzerinde yapılan değerlendirmede “çok iyi” olarak belirtilen oyunda görsel hikayeler ve bulmaca savaşları yer alıyor. Zeka ve bulmaca oyunlarını sevenlerin severek oynayacağı oyunda süreniz dolmadan çıkışı bulmak zorundasınız.

Minimum sistem gereksinimleri şunlardır:

– Windows 7 – 64 bit işletim sistemi

– 4 GB RAM

– Intel HD 4400 ekran kartı

– 2 GB kullanım alanı

Önerilen sistem gereksinimleri:

– Windows 8/10 64 bit işletim sistemi

– 6 GB RAM

– Intel HD 4400 ekran kartı

– 4 GB kullanım alanı

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin