AirPods Studio’ya Yeni Bir Darbe! 

Kablosuz kulaklık alanında adeta dünya devi olan Apple, AirPods Pro 2 ve AirPods 3 efsaneleri üzerinde çalışıyor. Apple kaynaklarının bildirdiğine göre bu iki muhteşem ürün de 2021 senesinde sahalarda olacak ve kablosuz kulaklık yarışlarına katılacak. 

Merkezi Cupertino’da olan Apple, telefon, bilgisayar ve tabletten sonra AirPods ismini verdiği kablosuz kulaklıklara el attı. Teknolojinin farklı boyutlarını insanoğlunun dünyasına entegre etmeyi seven Apple, AirPods 1’i 2016 senesinde; AirPods 2’yi ise 2019 senesinde piyasaya sürmüştü. Arayı bu defa çok açmamaya karar veren dev marka, yenilikler üzerinde çalışmaya devam ediyor. 

AirPods Pro 2 

2021 senesinin ikinci yarısında piyasaya sürülecek olan Apple AirPods Pro 2, tasarım bakımından Samsung Galaxy Buds ürününü andıracak ve artık sapları olmayacak. Böylece daha kolay kullanılabilir ve depolanabilir hale gelecek olan kablosuz kulaklıkta, Bloomberg’ten aktarılan bilgiye göre, yeni yonga tasarlanıyor. Yeni özellikleri sayesinde AirPods Pro 2’nin daha hızlı Bluetooth bağlantısı sunması bekleniyor. 

AirPods 3 

Apple AirPods 3 modeli tasarım bakımından AirPods Pro’ya benzeyecek. Saplar tamamen kaldırılmasa da kısaltılacak ve değişimi mümkün olan kulaklık uçlarına sahip olacak. 2021 senesinin ilk yarısında piyasaya sürülecek olan bu üründe öne çıkan özellik ise aktif gürültü engelleme özelliğinin olmaması. Evet olmaması. Fakat buna karşın pil ömrünün artırılacağı gelen bilgiler arasında. 

AirPods Studio’da Beklenmeyen Darbe 

Apple, yeni nesil kulaklıkları kadar Apple AirPods Studio üzerinde de çalışmalarını sürdürüyor. Üst düzey bir kulaklık olan bu yeni ürün normalde geçen hafta üretime geçecekti fakat beklenmeyen tersliklerden ötürü bu süreç şimdilik rafa kaldırıldı. 

Apple’a yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre bu muhteşem kulaklık Aralık 2020’den önce ne yazık ki piyasaya sürülemeyecek. Bazı kaynaklara göre de satış işinin 2021 senesinde başlayacağı düşünülüyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin