Son zamanlarda ortaya çıkan cryptobot hakkında birçok kişi bilgi sahibi değildir. Peki, cryptobot nedir? Şimdi sizlere cryptobot hakkında detaylı bilgiler vereceğiz ve bu konuda sizlerin aydınlanmasını sağlayacağız. O halde sizde yazımızın devamını okumaya ne dersiniz?

Son yıllarda ortaya çıkan cryptobot birçok kişinin ilgi odağı olmuştur. Cryptobot; bir kripto paradır ve günümüzde sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Cryptobotun birçok avantajı ve aynı zamanda dezavantajı bulunur. Genelde çoğu borsada cryptobot kullanılabilmektedir. Fakat bazı zamanlar bu durum risk olabiliyor. Bunun için ise borsanın güvenilir olması gerekiyor. Mutlaka satın alma işlemlerinden önce bireylerin ufak çaplı bir araştırmada bulunması ve ardından güvenilir bulduğu sitelerden cryptobot satın alması gerekir. Çünkü kipto para sektöründe dolandırıcılık günümüzde aktif bir şekilde yapılmaktadır. Bunu önlemek için al-sat yapacağınız güvenilir borsaları bulmanız büyük önem taşır. Güvenilir olup olmadığını araştırarak ve sitede bulunan kullanıcı yorumlarına, değerlendirmelere bakarak kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Sitede kullanıcı yorumu ve değerlendirme kapalı ise, bu sitenin güvenilir olma düzeyi düşüktür.

Birçok cryptobot yazılımı mevcuttur. Bunların birçoğu sıklıkla kullanılırken bazıları da tercih edilmez. Çoğu borsada cryptobot kolaylıkla kullanılır. Bunun nedeni borsa sitelerinin müşteri kaybetmeme isteğidir. Çoğu borsa müşteri kaybetmemek adına cryptobot un sitelerinde kullanımına izin verir. Otomatik olarak alım-satım işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler tarafından satın alınır. Öncelikle bir kripto para belirlemeniz ve ardından otomatik butonunu seçmeniz gerekmektedir. Bunun adından siz müdahale etmeden otomatik bir şekilde alım satım işlemleri gerçekleştirilecektir. Mesela bir bot satın aldığınız ve otomatik butonunu ayarladınız. Siz bir fiyat belirleyeceksiniz ve yüzdelik dilim bu fiyata yükselir ise otomatik olarak alım satım işlemleri gerçekleşecektir. Otomatik alım satım işlemi de risklidir. Bunun için öncesinde mutlaka güvenilir borsaya denk gelmeniz gerekir. Güvenilir olmayan borsalar otomatik hizmetinden olumsuz bir şekilde yararlanmanıza sebep olabilir. Güvenilir platformda 7/24 saat hafta içi ve hafta sonu kesintisiz bir şekilde alım satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi siz değerli okurlarımıza cryptobot nasıl kullanılır? Konusundan bahsedelim. Sizde bu konu hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Cryptobot Nasıl Kullanılır?

Cryptobot nasıl kullanılır? Bu konu günümüzde en fazla araştırılan ve merak edilen konulardan bir tanesidir. Şimdi sizlere bu konudan bahsedelim ve sizleri aydınlatmaya çalışalım. Cryptobot bir kripto paradır. Bu kripto para birimlerinden kar elde edcebilmek için güvenilir platformlardan satın alma işlemi gerçekleştirilmelidir. Güvenilir yerlerden satın alma işlemi gerçekleştirildiğinde; kullanıcılar arasında alım-satım yapılarak ciddi kar elde edilir. Aynı zamanda güvenilir sitelerden al sat işlemlerinin otomatik bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yüzdelik dilimi belirlemeniz, otomatik olarak al-sat işlemini gerçekleştirmek için talimat vermeniz gerekecektir. Sizin belirlediğiniz yüzdelik dilimine ulaşıldığında otomatik olarak alım satım işlemi gerçekleşecektir. Bunun için ufak da olsa bir araştırma yapmanız ve kaliteli platformlar bulmanız tavsiye edilir. Şimdi sizlere en iyi cryptobot yazılımlarından bahsedeceğiz. Sizde bu konu hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız, yazımızın devamını okumaya ne dersiniz?

En İyi Cryptobot Yazılımları Nelerdir?

Günümüzde cryptobot birçok kişi tarafından tercih edilir ve kullanılır. Son zamanlarda popüler hale gelmesi sebebi ile birçok kişi bu konu hakkında araştırma yapmaktadır. Cryptobot un birçok yazılımı bulunur. Şimdi sizlere en iyi cryptobot yazılımlarından bahsedeceğiz. İşte en iyi cryptobot yazılımları aşağıdaki gibidir

ParaTica Bot

Paratica bot yazılımını Türk yazılımcılar ortaya çıkarmıştır. Ara yüzü ve aynı zamanda kullanımı son derece basittir. Bulut teknolojisi kapsamında çalışma sağlar. Ayarlama yapılması şarttır. Bunun için ise karar verdiğiniz borsa size bir kod gönderecektir. Bu kod ile kolay bir şekilde bağlantı kurabilir ve hesabınıza bağlanma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Otomatik olarak çalıştırmak için öncelikle alım satım işlemlerinin yüzdelik dilimlerini belirletmeniz şarttır. Bunları belirlediğiniz takdirde; belirlediğiniz yüzdelik dilime ulaştığında kendisi otomatik olarak çalışma gösterecektir.

TradeSanta Trade Botu

Tradesanta trade botu 2018 senesinde ortaya çıkarılmış ve o sene piyasaya sürülmüştür. Dünya olarak bu bot yazılımı kullanılmaktadır. Özellikle son zamanlarda adından sıklıkla bahsettirir. Yazılı için geçerli birçok strateji vardır. Bunun için kişilerin kendilerine uygun olanı öncelikle belirlemeleri gerekir. Kendinize uygun olanı belirlemenin ardından kolay bir şekilde kar elde edebilirsiniz. Bu yazımızım türü hafta içi ve hafta sonu olmak üzere 7/24 saat hizmet verir. Ne kadar kar elde ettiğinizi ve aynı zamanda zarara uğrayıp uğramadığınızı uygulamaya girerek basit bir şekilde görebilirsiniz. Uygulama Türkçe dil desteği ile eşleştiği için; kolay bir şekilde giriş yapılıp işlemler yapılabilir.

Commas Bitcoin Botu

Commas bitcoin botu yazılımının kullanımı son derece basittir. Ufak tefek ayarlama yapılması gerekir ve bu ayarlama yapıldığında kullanıcılar kar elde etmeye başlayabilirler. En çok kullanılan ve tavsiye edilen trade botlar arasında yerini alır. Kar elde ettiğiniz zaman veya zarara uğradığınız zaman sizlere rapor halinde sunuluyor. Bu sayede sizde kolay bir şekilde anlıyor ve gereğini yapıyorsunuz

Zignaly Trade

Zignaly trade 2018 senesinde kurulmuş ve ardından hemen piyasaya sürülmüştür. Son zamanlarda en çok kullanılan yazılım haline geldi. Piyasaya ilk çıkarıldığında kısa süre içerisinde 40 milyon dolar satın alma işlemi gerçekleştirildi. Kullanıcılar için birçok avantajı bulunur. Aynı zamanda 1 ay ücretsiz bir şekilde hizmet imkânı tanır. 1 ay ücretsiz sürenin dolmasının ardından aylık olarak 18 dolar verilmektedir.

CrytoHopper Bitcoin Trade Botu

En çok tercih edilen yazılımlar arasında yerini alır. Şuan için 8 borsada işlem yapabilme özelliği bulunur. Göstergeleri bulunur ve grafik raporlama yapılır. Son derece gelişmiş ara yüzü ile dikkat çeker. İyi bir şekilde alım satım işlemlerini gerçekleştirmek için tercih edilebilir. Tam olarak 138 farklı göstergeye sahiptir.

Cap Clıp Bitcoin Bot Programı

Bu yazılım içlerinden en iyi yazılımdır diyebiliriz. Birçok fırsatı kullanıcılarına kolay bir şekilde sunma imkânına sahiptir. Öncelikle şunu belirtelim ki; satın alma işlemini gerçekleştirmek için ücretsiz bir şekilde uygulamada kendinizi geliştirebilir ve daha sonra satın alma işlemini yapabilirsiniz. Aynı zamanda çok hızlıdır ve trade işlemleri kolay, hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Kullanıcılar aylık olarak 30 dolar vererek satın alabilirler. Yılık olarak ise 300 dolar vererek satın alma işlemini gerçekleştirmeleri mümkündür. Satın alma işlemlerinde her zaman referans istenmektedir. Referansı bulunmayan satın alma işlemlerini gerçekleştiremez. Siteye satın alma işlemi için gelen kişilere bu yazımım yüzde 15 pay sunar. Son derece güvenilir bir yazılım olduğu ve piyasaya giriş yaptığından beri birçok kişi tarafından kullanıldığı bilinir.

Cryptobot Hakkında Yorumlar

Crytobot hakkında birçok yorum vardır ve genelde yorumlarda avantajı ve dezavantajları konuşulur. Konuşmalara bakıldığında crytobot hakkındaki yorumlar son derece olumludur. Fakat satın alma işleminin gerçekleştirileceği platform bu durumda çok önemlidir. Çünkü günümüzde kripto para üzerinden bir çok kişi dolandırıcılık yapmaktadır. Dolandırıcılık yapan birçok site mevcuttur. Bunun için satın alma işlemini gerçekleştirmeden evvel mutlaka bu platform araştırılmalı ve kullanıcı yorumlarına bakılmalıdır. Güvenilir platformlardan satın alma işlemi gerçekleştirilir ise hiçbir sorun il karşılaşılmaz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin