Geçtiğimiz yıllarda futbolu bırakan David Beckham, futbol kariyeri boyunca sayılamayacak kadar çok birikim yapmış ve büyük paralar kazanmış durumda, artık bunu hepimiz biliyoruz. Milyonlarca gencin idolü olan 45 yaşındaki futbolcu, FIFA 21 oyununun baş yıldızlarından. Oyunun kapak yıldızı olarak karşımıza çıkan futbolcu, kapakta yer almak için aktif kariyeri boyunca hiçbir futbol kulübüyle imzalamadığı bir anlaşma imzaladı. 

Emekliliği döneminde aktif futbol kariyerinde kazandığından daha fazla kazanmaya başlayan David Beckham,  EA Sports ile tam 40 milyon sterlin değerinde anlaşmaya imzasını attı. Türk parası ile (şu anda) 416 milyon 737 bin 200 TL olan bu ücretin 3 yıllık anlaşma karşılığı olduğunu da belirtmek gerekiyor. 1988 senesinden beri ilk defa FIFA kapağında yer alacak olan Beckham, şu anda aktif olarak futbol oynayan tüm futbolculardan daha çok para kazanacağını da belirtelim. 

FIFA 21 ile yemyeşil sahalarda top koşturacak olan David Beckham, 15 Aralık 2020 tarihinde FIFA 21’in “efsaneler” yani “ultimate team” kadrosuna eklenecek. Beckham’ın oyun içerisinde 3 farklı ikon kartı bulunacak. En iyi kartı ise 95 pas, 88 dripling ve 87 şut olmak üzere 92 genel reytinge sahip olacak. Beckham hem FIFA’nın kapak yıldızı olacağını hem de ikon kartını Instagram üzerinden takipçilerine duyurdu ve “heyecanlı” olduğunu belirtti. 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin