Dünyayı kasıp kavuran online oyunlar arasında en çok oynanan sıralamasında ilk 3’te bulunan PUBG, hız kesmeden yeni oyunlarını duyurmaya devam ediyor. Oyunun yaratıcılarından olan PUBG Corporation en son Hindistan için özel olarak geliştirilmiş olan PUBG India isimli oyunu duyurdu. Gizliliğin ön plana çıkacağı oyunun başta Hindistan olmak üzere pek çok ülke tarafından sevilerek oynanacağı düşünülüyor. 

Neredeyse her yıl yeni bir PUBG oyun modelini piyasaya süren PUBG Corporation yaptığı son açıklamada oyunun Hindistan haritası ile oluşturulmuş versiyonunu çıkartacağını duyurdu. Hindistan’da PUBG oyununu oynayan ve oynayacak olan kişilerin veri güvenliği ve gizliliğinin de hesaba katılarak oluşturan oyunda güvenli bulut yer alıyor. Hem depolama hem de gizlilik anlamında oyunu oynayanların kendilerine özel güvenli bulut oluşturması için kimlik belgesi bilgileri ile sisteme kayıt olması gerekiyor. 

Oyunda Yenilikler ve İyileştirmeler Yolda 

PUBG Mobile India

PUBG India için geliştirmeler sürerken oyun hakkında bazı bilgilendirmeler de yapıldı. Oyunda artık karakterler giyinik olarak başlayacak, yeşil vuruş efektleri uygulanacak ve oyun süresine kısıtlama getirilecek. Bu kısım oyun bağımlılarını hayal kırıklığına uğratmış olsa da gençlerin oyunda geçirdikleri süreyi kısıtlamak isteyen şirket, bunun oldukça gerekli olduğunu düşünüyor. 

Hindistan’da çok fazla oyuncusu olan PUBG, Hindistan’a özel olarak küçük bir temsilcilik daha açmayı düşünüyor. Bu sayede Hindistan ve çevresinde konaklayan kişilerle daha iyi ve hızlı şekilde iletişime geçeceğini düşünen oyun şirketi, oyun geliştirme, e-spor ve yazılım konusunda uzmanlaşmış olan kişilere de istihdam sağlayacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin