Oyun severlerin vazgeçilmez platformlarından biri olan Epic Games, Steam’ın “sonbahar indirim” kampanyasından kısa bir süre “Cuma indirimi” yapacağını açıkladı. Yarın bu kampanya kapsamınca indirime girecek oyunlar ve indirimler belli oldu. Bu oyunlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Watch Dogs Legion

Yapım süresi oldukça zor ve uzun geçen bu oyun için çok büyük yatırım yapıldı. Kısa bir süre önce piyasaya sürülen bu oyunun fiyatı 270 TL olarak belirlenmişti. Epic Games’in  “Cuma indirimi” nden faydalanarak bu oyunu 201.75 TL ye satın alabilirsiniz.

  • Control

2019 senesinde piyasaya sürülen Control, grafik bakımından oldukça gelişmiş bir oyundur. Tüm dünyada en çok oynanan oyunlardan bir tanesi olan bu oyunun raflardaki fiyatı 209 lira iken Cuma indirimi sayesinde 104.50 TL’ye satın alabilirsiniz.

  • Death Sranding

Dünyada kopan kıyamet sonrası hayatta kalmaya çalışıyorsun. Sistem gereksinimleri oldukça yüksek olan Death Sranding 399 TL’den 199.50 TL’ye düşmektedir.

  • Mafia: Trilogy

Sanırım bu oyunu görmeyen veya duymayanımız yoktur. Oyun denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Mafia’nın son sürümü olan Mafia: Trilogy’ın etiket fiyatı 374 TL iken Epic Games’in kampanyası ile 280.5 TL’ye satın alabilirsiniz.

En çok ilgi gören oyunlar bunlar olup bu oyunlar haricinde onlarca oyun “Cuma indirimi” sayesinde indirime girecektir. %75 e varan indirimlerinden faydalanarak dilediğin oyuna daha ucuz sahip olabilirsin.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin