Çin menşeili teknoloji firması Huawei, ürettiği cihazlarda verimliliği artırmayı aklına koymuş durumda. Bunu gerçekleştirmek ve gerçek manada bir dijital dönüşüm sağlamak amacıyla AntRobot RPA 2.0 isimli robot otomasyon eklentisini geliştiren marka, sağlayacağı bu çözüm ile gücü azaltarak otomasyona geçiş yapacak.

İş operasyonları ve müşteri hizmetleri konusunda daha hızlı ve daha verimli bir süreç elde etmeyi amaçlayan Huawei, robotik süreç operasyonu adını verdiği AntRobot RPA 2.0’ı bugün yaptığı toplantıda tüm dünyaya tanıtmış oldu. Teknolojinin hızla ilerlediği ve pek çok adımın yapay zeka sayesinde atılacağını düşünerek oluşturulan bu uygulama ile Huawei fabrikasındaki ve şirket bünyesindeki pek çok iş için manuel uygulama geride kalacak gibi görünüyor. Yapay zeka ve artırılmış gerçekliğin birleşimi sayesinde manuel işleri azaltmayı ve robotik/otomatik işgücünü geliştirmeyi amaçlayan marka, kısa sürede pek çok elektronik markasına örnek olacak.

Yapay Zeka + Artırılmış Gerçeklik + Huawei = Kalite

Elektronik ürünlerde kaliteyi ön plana çıkaran Huawei markası, 2021 yılı itibariyle 7/24 çalışacak olan AntRobot RPA 2.0 ile de hızı ön plana çıkarmayı planlıyor. Küresel Teknik Hizmetler Departmanı adı verilen Huawei departmanı aracılığıyla gerek çalışanlar, üretenler gerekse kullanıcılar için tasarlanan bu robot; perakende, tedarik zinciri, İK, finans gibi pek çok departmanda da insanlığa faydalı olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin