Son yıllarda ülkemizde de rağbet gören kripto para sektörü gün geçtikçe gelişmiş durumdadır. Bitcoin, Ethereum, Litecoin gibi türlerle tanıdığımız bu sanal para birimleri mevcut para birimlerine karşı gün geçtikçe değer kazanmaya devam etmekte. Bu şekilde gelir elde etmenin yollarından biri olan Cloud mining yani bulut madenciliği olarak bilinen yöntem şu an için bir çok insanın bu paralara ulaşmasını sağlamayı kolaylaştıran bir sistem olsa da değişen ve gelişen dünyada artık mobil yöntemlerle de sanal para kazanmak mümkün hale geldi. Üstelik kazanmak için herhangi bir sisteme, işlemciye, yüksek özellikli bilgisayar veya telefona da ihtiyaç yok. Henüz dünyanın yeni yeni tanıdığı mobil mining sistemi ülkemizde de bir hayli rağbet görüyor. Mobil mining aplikasyonları arka planda çalışıyor, internete ihtiyaç duymuyor ve telefonun hiçbir parçasına da zarar vermiyor. Yani kısacası her kesimden insanın akıllı bir telefonla yapabileceği bir sistem halinde tasarlanmış. Kimisini belirli süre aralıklarıyla açmak, kimisini ise verdiği sosyal medya görevleri ile kullanmak mümkün. Bu sayede uygulamalar kullanıcılarına belirli miktarlarda sanal para ödemesi yapıyorlar.

Exenox Mobil Mining Uygulaması

Exenox; piyasaya aylar öncesinde çıkmış yenir bir altcoin ve sanal paradır. Hem kendi web sitesinden hem de mobil uygulamasından madencilik yapılması mümkündür. Günlük olarak uygulamaya veya siteye girerek madencilik için başlatma yapmak gerekir. Kullanıcılarına bir kripto para olan Exenox Coin’i dağıtmaktadır. Uygulamanın kayıt aşamasından sonra madencilik yapmak mümkün hale gelmektedir. Günlük belirli miktarlar madencilik hızı vermektedir. Bu sayede kullanıcılar Exenox Coin kazanmaktadırlar. Uygulama hakkında yazılan yazılar doğrultusunda tahminler olumlu yöndedir. Aylar öncesinden piyasaya çıkan ve tanıtılan Exenox Coin gün geçtikçe de değer kazanmaktadır. Uygulama içi referans sistemi de mevcuttur. Bu referans sistemi sayesinde davet edilen her kullanıcıdan ekstra olarak madencilik hızı kazanmak mümkündür. Bu sayede referans sistemini kullanan kullanıcılar daha hızlı bir şekilde Exenox Coin kazanmaktadır. Uygulama stabil olarak ilerlemekte ve ileride madenciliğe kapanacaktır. Mining sistemi olmayan ancak kripto para kazanmak isteyen insanlar için Exenox Mobil uygulaması mantıklı bir seçimdir.

Cointiply Mobil Uygulaması

Cointiply; bir görev yap para kazan uygulamasıdır. Listede yer almasının sebebi ise ödemelerini kripto para üzerinden yapmasıdır. Uzun zamandır web sitesi olarak hizmet veren Cointiply, mobil uygulama olarak da kullanıcılara sunuldu. Cointiply, içerisinde yüzlerce oyun teklifi barındıran bir kazanç sistemidir. Mobil oyunlarda oluşturulan teklifler ile hem dolar hem de sanal para kazanmak mümkündür. Örneğin; herhangi bir mobil oyunda belirli bir seviyeye ulaşınca kullanıcı sanal para kazanmaktadır. Bu teklifler tamamen Cointiply tarafından oluşturulmaktadır. Kullanıcı verilen oyundaki görevi tamamlandığında, o göreve biçilen değer kadar BTC kazanmaktadır. Kripto para kazanmanın değişik ancak etkili bir yöntemi olan Cointiply, uzun zamandır kullanıcılarına hizmet vermektedir. Ödemeler konusunda ise bir sanal para cüzdanına ihtiyaç vardır. Biriken coinler, dolar ve BTC cinsinden dönüştürülür. Dönüştürülen miktarlar ise kullanıcıların cüzdanlarına yollanır. Büyük bir memnuniyet ve güven sorunu olmadan kripto para kazanan kullanıcılarından da yüksek oranda olumlu dönüşler almaktadır.

Peerbet Mobil Uygulaması

Peerbet; henüz yeni çıkmış ve bir süredir kullanıcılarına hizmet veren mobil kazanç uygulamasıdır. Listede yer almasının başlıca sebebi ödediği KIN Token adındaki sanal para birimidir. Uygulamada yapılması gereken tek şey reklâm izlemektir. Belirli aralıklarla kullanıcılara yönlendirilen reklamlar sayesinde KIN Token kazanmak mümkündür. Her geçen gün artarak devam eden kullanıcı sayısı ile öne çıkmaktadır. Bu sayede KIN Token adındaki kripto para da değer kazanmaktadır. Uygulamaya kayıt olduktan sonra belirli aralıklarla kullanıcılarına bildirim yollamaktadır. Bu bildirimleri takip eden kullanıcılar uygulamanın yönlendirdiği reklamları izleyerek kazanç elde etmektedirler. Uygulama, reklam başına 60 ile 210 KIN Token ödemesi yapmaktadır. Reklâm izlemenin dışında referans sistemi de bulunmaktadır. Kullanıcılar referansları ile de uygulamadan faydalanabilmektedirler. Henüz yeni olan Peerbet, kısa zamanda bir çok kullanıcısını memnun etmeyi başardı ve vaat ettiği ödemeleri de yaptı. Uygulamadan kazanılan KIN Tokenler borsada işlem gördüğü için sorunsuz şekilde kazanç sağlamanın önü açık.

ThunderCore Hub Mobil Uygulaması

ThunderCore Hub; geçtiğimiz aylarda tanıtılan yeni bir mobil mining uygulamasıdır. Uygulama içindeki Uygulama içindeki madencilik kısmı sayesinde kripto para kazanmak mümkündür. Günün belirli saatlerinde uygulamaya giriş yaparak madencilik kısmını başlatmak yetmektedir. ThunderCore Hub uygulaması, TT Token adı verilen yeni nesil bir sanal para ödemesi yapmaktadır. Kullanıcı sayısı her geçen gün artan ThunderCore Hub uygulamasına kayıt olduktan sonra hemen madencilik yapmaya başlamak mümkündür. Yeni kullanıcılara sunulan “yeni kayıt bonusu” sayesinde kaydolan her kullanıcı rastgele TT Token kazanmaktadır. Bundan sonraki kazanç aşaması da madencilik olarak devam etmektedir. Uygulama her kullanıcıya eşit miktarda madencilik hızı vermektedir.

Bu hız sayesinde kullanıcılar TT Token biriktirebilmektedir. Uygulama, bunun dışında madencilik hızını arttırmak isteyen kullanıcılara ise ekstra bir olanak sağlamaktadır. Bu olanak ise uygulamanın içinde bulunan referans sistemidir. Kripto para piyasasında yeni olan TT Token geçtiğimiz dönemde bir çok sanal para borsasında da listelenmiştir. Bu da kazanılan miktarların kolaylıkla çekilebileceği anlamına gelmektedir. Uygulama her kesimden her kullanıcıya kazanç imkanı sunmaktadır. Uygulama içinde kazanılan TT Tokenler’in dolar karşılığını da görebileceğiniz bir kısım da bulunmaktadır. Bu sayede kazım yapılan TT Token miktarının kullanıcılara ne kadar getirisi olduğu da takip edilebilir. Ayrıca TT Token’in anlık olarak borsada gördüğü işlem ve hacim miktarları da yine kullanıcıların görebileceği bir başka güzel özelliktir. Günde yalnızca bir kaç dakika ayırarak ThunderCore Hub uygulaması ile uzun zamanda kripto para kazanmak ve bu kazançları da nakit gelire dönüştürmek mümkündür.

Diğer bir yazımız olan En İyi Türk Bitcoin Borsası yazıma göz atmak isteye bilirsiniz

3 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin