Ana sayfa Kullanım Politikası

Kullanım Politikası

Teknoliyo kullanım kuralları hakkında kullanıcıların merak edecekleri bilgiler aşağıda listelenmiştir.

Kullanım Kuralları

Yazılar

Teknoliyo.com bünyesindeki yazılar internet, teknoloji, blog ve kurumsal siteler, dijital gelişmeler ve yeni çıkan teknolojik cihazlar ile sosyal medya uygulamaları ile alakalıdır. Bu site, yukarıda sayılan konular hakkında düzenli olarak yazıların yayınlandığı bir blog sitesi tarzındadır.

Sitedeki Linkler

Teknoliyo.com bünyesinde bulunan linkler, site yönetimi tarafından siteye yerleştirilmiştir ve başka kişiler tarafından üzerinde oynama yapılmamıştır ya da yapılamayacaktır. Sitede bulunan tüm linkler site yönetimi sorumluluğundadır. Site ziyaretçilerinin ve üyelerinin linklere tıklayıp tıklamaması tamamen ziyaretçilerin sorumluluğundadır.

Yorumlar ve Paylaşım

Sitedeki içerikler için yazılan yorumlar ve yazıların paylaşılması tamamen ziyaretçilerin ve sorumluluğu altındadır. Site yönetiminin bu konu hakkında bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Görseller

Teknoliyo.com içerikleri için kullanılan görseller telif haklarına tabi olmayan ve internet üzerinde paylaşıma açık olarak sunulan görsellerdir. Görsellerin kullanımı hakkında site yönetiminin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

İçerik Kullanımı

Site yönetimi tarafından siteye yüklenen yazıların tüm hakları saklıdır. Yazıların izinsiz kopyalanması, başka bir yerde paylaşılması veyahut ticari olarak kullanılması yasaktır. İçerikleri kullanmak istiyorsanız site yönetimi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İletişimi iletisim@teknoliyo.com aracılığıyla sağlayabilirsiniz.

Kullanım Şartları

  • Yazıların içerikleri ve görseller ya da yazıların linkleri değiştirilemez.
  • Yazılar kullanılacaksa öncelikle site yönetimi ile iletişime geçilmelidir.
  • Sitedeki içerikleri kullanmak isteyenler siteyi referans olarak göstererek veyahut kaynakça kısmında siteden bahsederek kullanımı sağlayabilirler.
  • İçerikleri kullanan kişiler yazılarda herhangi bir değişiklik yapamazlar. Değişiklik yapmaları halinde sorumluluk site yönetimine değil içeriği kullanana aittir.
  • Kullanım şartları ve gizlilik politikası ihlal edilerek yapılan kullanımlar karşısında teknoliyo.com yönetiminin hukuki işlem başlatma sorumluluğu vardır.

Kullanım ve Tema

Teknoliyo.com sitesi WordPress temeli ile kurulmuş bir teknoloji sitesidir. Sitede kullanılan tema yönetim tarafından satın alınarak geliştirilmiştir. Geliştirilen temanın başka site tarafından kullanılması yasaktır.