Kripto para dünyasında gün geçmiyor ki yeni bir para birimi karşımıza çıkmasın. Bitcoinle başlayan kripto para ve kripto borsa serüveni günümüzde çok farklı para birimlerini bünyesinde barındırıyor. Son verilere göre 3 binin üzerinde para çeşidi bulunduran kripto para borsasında son zamanlarda herkesin gözün Mainframe (MFT) denilen para biriminde.

Mainframe (MFT) Nedir?

Yüksek güvenlik önlemlerine odaklanan bu para birimi, yaratıcılarının deyimiyle “sansürsüz ve özgür basın ve yayın için çaba gösteren” bir para birimidir. Bunun başlıca anlamı “özgür ve sansürsüz internet” olsa da başka ne anlama geldiği oldukça tartışılırdır. Fakat bizim için şu anda önemli olan bu yeni para biriminin ne zaman, nasıl ve kimler tarafından üretildiğidir.

MFT coin, Londra merkezli bir şirket tarafından üretilen ve sanal para borsasına sürülen kripto para birimidir. Snapchat, Zoom, Skype gibi mesajlaşma ve görüntülü görüşme programlarının özgürlüğü, güvenliği ve sansürsüzlüğünü savunan bu coin markası çıktığı günden bugüne “sansürsüz ve özgür” kelimelerini kendine amaç edinmiştir. Sistemdeki güvenlik açıklarının giderilmesi, konuşmaların üçüncü şahıslar tarafından dinlenmesini engellemek gibi konulara dikkat çeken ve her toplantıda, sunumda ve halka açık olan aktivitelerinde bunu dile getiren şirketin oldukça ses getirdiğini söylemek mümkün.

MFT kripto para üreticisi şirket, yaptığı tanıtım toplantısında diğer şirketlerden farklı yollar izleyerek gün içerisinde kendisine milyonlarca müşteri toplamıştır. Etkinlik sırasında balon ve drone ile izleyicilerin üzerine MFT coin yağdıran şirket, herkese 0,1’den 0,25’e kadar olan coinler ulaştırmıştır. Bu coinleri havada kapan kişiler salonda bulunan makinelere bunları atarak karşılıklarını nakit para olarak almışlardır. Hem etkinlik sırasında güvenli internet hakkında yapılan konuşma hem de bu durum büyük ses ve müşteri getirmiştir.

Şu anda 10 milyar civarında coini bulunan ve sayısını gittikçe artıran şirketin market hacmi 22 milyon doları buluyor ve elbette ki bu para da her geçen gün artıyor.

Mainframe (MFT) Coin Avantajı Var Mıdır? Varsa Avantajları Nelerdir?

Henüz yeni olan ama adını yaptığı etkinlikler sayesinde hızlı şekilde duyuran Mainframe coin, son zamanlarda pek çok kişinin ilgi odağına girmiştir. Bu sayede hemen herkes, para birimi hakkında bilgi edinmek istemiş ve özellikle de avantajlarını sorgulamıştır.

Kısa cevap isteyenler için: Avantajlıdır. Uzun cevap isteyenler için ise öncelikle belirtmek gerekir ki bu kripto parayı diğerlerinden ayıran ilk nokta güvenliği, ikinci nokta ise hızıdır. Yatırımcıların para birimlerinde aradığı hız özelliği, bu paraya yatırım yapmak istediklerinde yalnızca saniyeler içerisinde işlemi gerçekleştirmeleriyle karşımıza çıkıyor. Yatırım, satın alma ve çekme esnasında da tüm veriler sıkı şekilde korunuyor. Yoğun güvenlik önlemleri altında yapılan bu işlemler yatırımcıların Mainframe parasına daha da güven duymalarını sağlıyor.

Günümüzde özellikle kripto para borsasında yapılan işlemlerin büyük bir kısmı hackerlar tarafından takip edilebilmektedir. Fakat ortaya çıktığı günden beri gizliliğe önem verdiğini belirten Mainframe coinde bu durum geçerli değil. Şirket, paralarında üstün güvenlik önlemleri almış durumda. Bu sayede hackerlara karşı ardınızda hiçbir iz bırakmıyorsunuz.

Mainframe (MFT) nedir ve güvenilir midir sorularının cevabı bu şekilde verilebilir.

MFT (Mainframe) Nereden Satın Alınır?

Mainframe üzerinden kripto para yatırımı yapmak isteyen kişiler Mainframe nasıl satın alınır sorusunu sorarak ilerlerler.

Mainframe her ne kadar oldukça yeni bir para birimi olsa da günümüzde Binance piyasasında işlemde olduğu biliniyor. 2018 senesinin Temmuz ayında işlemeye başlayan para, şu an hala çıkış yaptığı piyasada bulunuyor. Fakat ilerleyen günlerde başka borsaların da Mainframe’in ününden faydalanması bekleniyor.

Mainframe Coini Satın Aldıktan Sonra…

Mainframe (MFT) Nasıl Yönetilir?

Mainframe üzerinden yatırım yapmak isteyen kişilerin akıllarına takılan bu sorunun cevabı oldukça basit. Şirket yönetimi gün geçtikçe paranın kontrol ve güvenlik önlemlerini sıkılaştırıyor. Şu anda hesaplar üzerinde ultra gelişmiş şifreleme yöntemleri bulunuyor. Ayrıca sistemin pek çok farklı dile çevrilebilmesi sayesinde dünyanın dört bir yanındaki insanlar kolaylıkla yatırım yapabiliyor.

Binance üzerinden hesap açıp yatırım yapmak istiyorsanız öncelikle bilgilerinizi doğru şekilde sisteme işlemelisiniz. Çünkü MFT coin, doğruluğa diğer şirketlerden daha fazla önem vermektedir. Yatırım hesabını aldatmaya çalışırsanız belki de aldanan siz olursunuz. Kim bilir?

Hesap oluşturduktan sonra banka bilgilerinizi girmeniz gerekir. Kartınızda MFT coin alabilecek kadar paranın olması yatırım yapmaya başlamanız için yeterlidir. Öncelikle paranız kadar MFT coin alırsınız. Ardından paranın yükselmesini beklersiniz. Yükseldiğinde de coinlerinizi satarsınız. Bir kripto para hesabının kullanımı bu kadar kolaydır.

Mainframe (MFT) Coin Analizi ve Yorumu

Mainframe coini için grafik verilmemektedir. Çünkü verilen veriler her an değişebilme özelliğine sahiptir. Bu sebeple düzenli olarak para hakkındaki yorumları takip etmek ve öngörüleri açık tutmak gerekir. En yeni gelişmelerden haberdar olmak için Tradingview sitesini düzenli olarak ziyaret etmeniz gerekir. Bu site, kripto paranın teknik tarafı hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için açılmış bir sitedir. Sitedeki arama kısmına MFT yazdığınızda bu para ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu site, yatırımlarını kontrol etmek isteyen kişiler için birebirdir.

Ayrıca Twitter kullanıyorsanız arama kısmına $MFT yazarsanız en güncel yorumlara ulaşabilirsiniz.

MFT Coin hakkında 2021 yorumları ve tahminleri şu anda mevcut. Özellikle yabancı sitelerde yapılan yorumlar sizin işinize oldukça yarayacaktır. 2021 Ocak-Şubat ayları için yapılan tahminler maksimum 0.0032305$ minimum ise 0.0021968$ olacağı yönünde. Bu tahminler ve yorumların dünya genelinde yaşanan finansal olaylara bağlı olduğunu unutmamalısınız. 2021 sonuna kadar ise ücretin 0.012305$ olması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin