Pandemi döneminde Android ve iOS cihazlardaki her oyunu oynadık ve bitirdik. Tam sıkılmaya başlamış ve yeni bir oyun arama içerisine girmişken imdadımıza Mulled 2 yetişti. iOS ve Android’de yayınlanan son zeka oyunu Mulled 2, sevenlerini zorlamak için geldi.

Bulmaca oyunu Mulled 2, karışık şeyleri çözmeyi ve bunu yaparken de beyin jimnastiği yapmayı seven kişiler için geliştirilmiştir. Zamanla zorlaşan seviyeleri ve buna karşın kolayca indirilmesi, basit tasarımı ve kolayca oynanması ile bu oyun kısa zamanda milyonlarca kullanıcı tarafından sevilmiştir. Zorlanmayı, zeka oyunları oynamayı ve özellikle karışık bulmacaları çözmeyi seviyorsanız siz de Mulled 2’ye bir şans vermelisiniz.

Hako Games bünyesinde üretilen bu oyun bir tür devam oyunudur. Basit tasarımı ve kolay menüsü ile oyunu ilk defa indirenlerin bile kolayca yolunu bulabileceği Mulled 2’de yapmanız gereken tek şey beyaz pulları sarı noktaların üstüne sürüklemek. Mulled 2’de toplam 100 adet bulmaca bulunuyor. Her biri farklı seviyelerde olan ve git gide zorlaşan bu bulmacaların hepsi beyaz pulların sarı noktalara sürüklenmesi ile oynanıyor. Oyunda eğer ki 100 seviyeyi de bitirirseniz 101.seviye olarak kendi bulmacanızı oluşturup oynamaya devam edebiliyorsunuz. Fakat kendi bulmacanızı oluşturmak için vaktiniz yoksa veya bununla uğraşmak istemiyorsanız diğer kullanıcıların oluşturdukları bulmacalarla oyuna devam edebilirsiniz. Kullanıcılar arasında bu şekilde bulmaca paylaşımı olması Mulled 2’nin en iyi özelliklerinden yalnızca bir tanesi.

İlerleyen zamanlarda 3.versiyonunun da çıkacağı düşünülen oyun, Mulled: A Puzzle Games başlığı ile ortaya çıkıyor.

Ödüllü Bir Oyun: Mulled 2

Suudi Arabistan merkezli oyun geliştirme merkezi Hako Games kurucuları Ahmad Al-Haddad ve Abdullah Konash, Mulled 1 ile 2013 senesinde Mobily Developer Ödülü kazanmışlardı.

Kısa süre önce Ürdün’de yapılan Pocket Gamer Connects etkinliğinde mobil oyunlar arasında Big Indie Pitch ödülü kazanan Mulled 2, bizce ödüle doymayacak bir oyun.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin