Samsung Galaxy ailesi, bünyesine sık sık yeni telefonlar katmaya devam ediyor. Şu anda birden fazla telefon üzerinde çalıştığını bildiğimiz teknoloji markası, tasarı aşamasında olan telefonlarını tanıtmaktan kaçsa da cihazlarla ilgili özellikler çoğunlukla sızdırılıyor. Son olarak Galaxy F ailesine katılması planlanan telefonun Geekbench isimli platformdan sızdırıldığını görmek mümkün oldu.

Telefonların işletim sistemlerinin kıyaslandığı Geekbench isimli platform, Samsung Galaxy ailesinin yeni üyesinin F62 adını alacağını belirtirken modelin ilk olarak Hindistan’da çıkış yapacağını da belirtti.

Güney Kore menşeili teknoloji firması Samsung, teknolojiye yön vermek istercesine kaliteli modelleri piyasaya sürmeye devam ediyor. Şu anda üzerinde çalıştığı telefonlardan F62 modelinin test aşamasında olduğunu biliyoruz. Geçtiği birçok test sonucunda tek çekirdek puanı 763, çoklu çekirdek puanı ise 1952 olan telefon, pek çok donanım özelliğiyle de kaliteyi ön plana çıkaracak gibi duruyor.

Geekbench’ten Sızdırılan Galaxy F62’nin Özellikleri

Galaxy F62’nin tüm özellikleri henüz açıklanmadı. Bu başlıkta vereceğimiz özellikler Geekbench testleri aşamasında sızdırılan özellikler olarak biliniyor. Şu anda paylaşabildiğimiz ayrıntılar şu şekilde:

  • SM-E625F model numarası
  • 6 GB RAM
  • Exynos 9825 yonga seti
  • Android 11 işletim sistemi

Galaxy ailesine yeni katılmaya hazırlanan F Serisi, şu anda bünyesinde 2 telefon bulunduruyor. Ekim ayında tanıtılan ilk F telefon olan F41 bünyesinde oldukça güçlü özellikler bulunduruyor. 6 GB RAM, 6000 mAh batarya, Android 10 işletim sistemi, 128 GB depolama, Exynos 9611 SoC, 64+8+5 MP arka kamera, 32 MP ön kamera gibi eklentiler, bazı F41 özelliklerinden. Birkaç ay içerisinde çıkması öngörülen F62 modelinin ise F41 özelliklerinin daha gelişmiş olanlarına sahip olması bekleniyor. Daha gelişmiş özellikler de daha pahalı fiyat demek elbette.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin