Türkiye’de en çok kullanılan operatörler listesinde çoğu zaman ilk sırada bulunan Turkcell, kullanıcılarına sunduğu yenilikler, indirimler ve özellikle de kaliteli çekim alanı ile dikkat çekiyor. Bu olumlu yanlarını pazar kurmak için kullanan operatör, “Turkcell Pasaj” ismini verdiği dijital bir platform oluşturdu. Hepsiburada, Gittigidiyor, Trendyol gibi ülkemizde çok fazla satış rakamı bulunan platformları örnek alan Turkcell, “Pasaj” platformu için oldukça heyecanlı görünüyor.

Turkcell’in orijinal sitesinde satışa sunulan tablet, laptop, telefon, kulaklık ve daha pek çok elektronik cihazın bulunacağı Turkcell Pasaj ile ünlü operatör, e-ticaret uygulamasını başlatmış olarak görünüyor. Pazar sahibi olarak da ismini duyuracak olan Turkcell, bu şekilde hem cirosunu artırmayı ve daha fazla tanınmayı hem de kullanıcıların her ihtiyacına kısa yoldan hitap etmeyi amaçlıyor.

Turkcell Pasaj’da Turkcell’in sitesinde satılan pek çok ürüne ek olarak farklı satıcılardan farklı ürünler de satışa çıkacak. Bu sebeple Hepsiburada, N11, Trendyol gibi sitelerin teknoloji kategorilerine rakip olarak görülen Turkcell’in bu işte başarılı olup olamaycağı ise merak konusu. Edinilen bilgiye göre Pasaj’da elektrikli ev aletleri, kişisel bakım ürünleri, sağlık ürünleri, oyuncu ekipmanları da yer alacak. Pek çok kampanya ile milyonlarca kullanıcıya kucak açmaya hazırlanan Pasaj, kısa zamanda çok fazla sevilecek gibi duruyor.

Esnek Ödeme Turkcell Pasaj’da

Turkcell Pasaj’ın bünyesine milyonlarca müşteriyi çekme isteğinden bahsettik. Bunu öncelikle binlerce ürünü uygun fiyatlarla satışa çıkararak yapacak. Operatörün diğer adımı ise esnek ödeme kolaylığı olacak. Nasıl mı? Pasaj’dan alınan ürünün ücreti kredi kartı ya da operatörde aylık faturaya eklenti olarak taksitlendirilebilecek. Turkcellli olanlar için büyük kolaylık olacak bu uygulama, pek çok kişiyi de Turkcellli yapacak gibi görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin