175 Saatlik Oyun Boyunca Bitirilemedi Oyunun Kaç Saat Sürdüğü Merak Konusu Oldu

Cyberpunk 2077, yıllardır piyasaya sürülmeyi bekleyen online bir oyun. Oyun, uzun yıllardır tasarım aşamasında. Yaklaşık 10 yıllık tasarımın ardından, bu yılın Aralık ayında piyasaya sürülecek gibi duruyor. 

Cyberpunk 2077 şu anda denenme aşamasında. Piyasaya çıkmadan önce birkaç oyuncu tarafından oynanan oyun hakkındaki her ayrıntı merak konusu. Oyunu deneme amacıyla oynayan Lukasz Babiel, gözlemlerini Twitter hesabından aktardı. “175 saattir oynuyorum ama henüz finale yaklaşamadım.” Açıklamasında bulunan oyuncu, merakları daha da perçinledi. Babiel ayrıca oyunun yavaş tempolu olduğunu, oynadığı süre boyunca sunulan tüm oyun özelliklerini test ettiğini ve her eklentiyi aldığını da belirtti. 

Oyunun yaratıcılarına göre yalnızca 3 kişinin bitirebildiği The Witcher 3 oyununa göre Cyberpunk’ın hikayesi oldukça kısa. Daha fazla kişinin oyunu bitirebilmesi için özellikle bu şekilde tasarlanan oyunda deneme aşamaları ise hala devam ediyor. The Gamer isimli sitede belirtilene göre Cyberpunk 2077, her an değişebilen zorluk seviyelerine sahip. Babiel de bu haberi yaptığı paylaşımlar ile onaylamış durumda. 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin