Hayatımızın neredeyse her alanında bulunan Youtube, oynatma listeleri sayesinde daha kolay bir kullanıma sahip durumda. Hayatımıza iyice girmeye başlayan Youtube oynatma listesi nasıl indirilir?

Her ne kadar oynatma listesi ile hayatımızı kolaylaştırıyor olsa da onları tek tek indirmek bazı zorluklara neden olabiliyor. Premium hesaba sahip değilseniz ancak indirmeniz gereken toplu bir liste varsa önereceğimiz yöntem ile kısa sürede indirmeyi başarabilirsiniz.

İndirme konusunda tek yapmanız gereken oluşturulmuş bir Play List’in linkini kopyalamak ve uygulamaya yapıştırmak. Sonrasında uygulama sizin için oynatma listesini tek tek indirecektir. Oynatma listesi içerisinde bulunan bazı telif hakları ile korunan içeriklerin indirilememe ihtimallerini de göz önünde bulundurmakta fayda var.

Youtube Oynatma Listesi Nedir?

Youtube her alanda kendini geliştirmeye devam ediyor. Premium özellikler sunarak kullanıcılara daha kolay bir kullanım sağlayan Youtube, eskiden beri tüm kullanıcılarına bir kolaylık sunuyor.

Youtube oynatma listesi nedir? Youtube oynatma listesi olarak bilinen bu özellik, istediğiniz videoları tek bir kategori altında toplamanıza olanak sağlıyor. Öyle ki, oyun videoları için ayrı bir alan. Müzik videoları için ayrı bir alan oluşturabiliyor ve bunu istediğiniz şekilde kişiselleştirebiliyorsunuz.

Oynatma listelerinin asıl amacı diğer insanlara ve kendinize yardımcı olabilecek şeyleri biriktirebileceğiniz bir alan yaratılabilmesi. Oynatma listeleri içerisinde bulunan şarkıları ve videoları yardımcı programlar ile indirerek istediğiniz alanda erişebilmeniz mümkün durumda.

Youtube Oynatma Listesi İndirme Programı

Youtube oynatma listesi indirme programı sayesinde seçtiğiniz bir oynatma listesini kısa bir süre içerisinde indirebilirsiniz.

Oynatma listesi indirme programı ilk zamanlar için ücretsiz bir kullanım sunuyor olsa da ilerleyen zamanlarda yüksek kalitede indirme işlemi yapabilmeniz için sizden Premium üyelik talep etmekte. Her ne kadar kısıtlı bir özellik sunuyor olsa da piyasada bulunan en kaliteli programlardan sadece birisi.

Youtube Oynatma Listesi Nasıl İndirilir?

Youtube oynatma listesi nasıl indirilir? Adım adım vereceğimiz yöntemleri uygulayarak kısa sürede oynatma listelerini indirmeye başlayabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli konu, güvenmediğiniz alanlardan program indirimi yapmamanız ve kurmamanız olacaktır.

  • Programın indirilmesi ve kurulması: İlk olarak buraya tıklayarak söz konusu programın indirilmesini sağlayın. Daha sonra sadece ileri ve ileri seçenekleri ile basit bir kurulum işlemini tamamlayın. Kurulum işlemleri sırasında dikkat etmeniz gereken oldukça önemli bir husus bulunuyor. Reklam gönderimi konusunda çıkabilecek uyarıları dikkatlice okuyup “Reddet” seçeneğine basmanız gerekmekte.
  • Youtube Video Arama Motoruna Gidilerek Oynatma Listesi Bulunması: Kısa bir kurulum sonrasında tek yapmanız gereken bir adet oynatma listesi bulmak olacaktır. Söz konusu oynatma listesini kendiniz de oluşturabildiğiniz gibi hali hazırda olanları da indirebilirsiniz. Arama alanında örnek olarak “C# dersleri oynatma listesi” yazarak güncel bir liste bulabilirsiniz.
  • Oynatma Listesinin Linkinin Kopyalanması: İndirmek istediğiniz bir oynatma listesini açın ve oynamasına başlamasını bekleyin. Daha sonra adres alanında bulunan uzun linki eksiksiz bir şekilde kopyalayın.
  • 4K Downloader Programının Açılması ve İndirme işlemi: Kurulumunu yaptığınız programı çalıştırın ve sol tarafta bulunan “Link Yapıştır” seçeneğine tıklayın. Söz konusu tıklamadan sonra gelecek alana linkinizi yapıştırın.
  • Listenin Otomatik Olarak Algılanması: Kopyalamış olduğunuz linki indirme alanına yapıştırdıktan sonra otomatik olarak algılama işlemi gerçekleşecektir. Gelecek olan seçenekler alanından önce hangi videoların indirilmesini istiyorsanız onu seçmeli daha sonra da indirmek istediğiniz formatı seçmelisiniz. Mp3-mp4- ve AVİ seçenekleri sayesinde istediğiniz formatta indirme işlemi yapabilirsiniz.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin